Mój pierwszy wpis

UWOLNIJ EMOCJE ... UWOLNIJ RADOŚĆ... UWOLNIJ SIEBIE... ŻYJ W LEKKOŚCI!

Praca z uwalnianiem Siebie to bardzo uzdrawiająca praktyka, która budzi z życiowego letargu, rozpala wewnętrzny ogień, otwiera dostęp do twoich zasobów, siły, radości i chęci życia. Kreatywna forma pracy łącząca Tre, ćwiczenia Aleksandra Lowena, medytację, oddech i wibrację dźwięku daje niesamowite efekty.

Zapraszam Was do wspólnej pracy nad odzyskaniem równowagi, spokoju, na „odrodzenie”. Stwórzmy razem przestrzeń do uwolnienia wszystkiego tego, co jest gotowe do uwolnienia. Wszystkiego, co blokuje swobodny przepływ miłości, radości i lekkości.

Zapraszam Was do bezpiecznej przestrzeni, w której nasze codzienne troski, nasze traumy, zaburzony przepływ energii przetransformujemy w miłość, szacunek i akceptację, tak aby pomogły nam spojrzeć na siebie i na świat oczami pełnymi miłości.

Na spotkaniu krok po kroku wchodzimy i zagłębiamy się w nasze ciało poprzez różnego rodzaju techniki i specjalnie dobrane ćwiczenia. To wszystko sprawi, że uwolni się z naszego ciała stres, radość, czasem łzy. Ostatecznie pozostaniecie w lekkości!

PODCZAS SPOTKANIA WYKONAMY: