Metoda TRT™
Transformative Release Therapy


TRT ™ - Hipnoterapia  -  Uwalniająca Terapia Transformująca.
To metoda łącząca najbardziej efektywne techniki hipnoterapii i psychoterapii ze zdolnością transformacji. TRT ™ wykorzystuje możliwości podświadomego umysłu, który jak wiemy z najnowszych badań, kieruje ponad 95% naszych zachowań i reakcji. Dlatego też wystarczy od 1 do 3 sesji, by pozbyć się trapiącego Cię od lat problemu, podczas gdy tradycyjne terapie mogą trwać latami.
Podczas sesji hipnozy metodą TRT  ™ wracamy do naszych pierwotnych wzorców z jakimi przyszliśmy na świat - stworzeni idealnie przez naturę, bez negatywnych przekonań, traum, strachu itp.

Zapraszam cię na spotkanie z podświadomością, to tam ukryte są wszystkie odpowiedzi.

Dzięki TRT ™ sięgniesz głębiej do pierwotnej przyczyny i uwolnisz głęboko zakorzenione traumy i przekonania, które już dziś ci nie służą.

Sesja 3h - 300zł - Kolejna rozpoczęta godzina 100zł - Opis na
dole strony


" Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem"

Carl Gustav Jung

Metoda TRT™
Transformative Release Therapy

Hipnoza to naturalny stan podczas którego odczuwasz zwiększony poziom relaksu, układ nerwowy jest zrelaksowany, a ciało ma czas, by sprawniej uruchomić procesy samoregeneracji i samouzdrawiania. Podczas sesji jesteś absolutnie świadomy tego, co się dzieje Tobą i dookoła ciebie. Masz cały czas kontrolę nad całym procesem. Tak naprawdę hipnoza to naturalny stan pracy mózgu, w który zapadamy automatycznie kilka razy ciągu dnia.

Twój umysł przechowuje informacje i wspomnienia, których potrzebujesz, aby zrozumieć przyczynę tego, co powstrzymuje Cię przed byciem najlepszą wersją siebie. TRT zapewnia szybkie i łatwe odnalezienie przyczyny braku harmonii. Zrozumienie to moc, zrozumienie to uwolnienie." Aby nauczyć się żyć teraz, trzeba puścić wszystko, co wydarzyło się wczoraj."

Joanna Dziumienko

TRT ™ - Hipnoterapia - Uwalniająca Terapia Transformująca


Dlaczego hipnoza?


Hipnoza terapeutyczna to najszybszy i najłatwiejszy sposób dotarcia do zasobów podświadomego umysłu, który przechowuje wszystkie nasze wspomnienia i doświadczenia. W ten sposób możemy zrozumieć co kieruje naszymi niechcianymi zachowaniami i co sprawia że pewne sytuacje powtarzają się regularnie w naszym życiu. Zrozumienie w hipnozie jest niezwykłą, wyzwalającą mocą. Gdy zrozumiemy przyczynę naszego problemu rozpoczyna się proces transformacji.

Czy hipnoza jest bezpieczna?


Trans hipnotyczny to całkowicie naturalny i bezpieczny stan, którego doświadczamy przynajmniej dwa razy dziennie - tuż po przebudzeniu i tuż przed zaśnięciem. Często doświadczamy też tego stanu np. jadąc długo samochodem po autostradzie czy w procesie twórczym, gdy "zapominamy o całym świecie".


Hipnoza jest też najbezpieczniejszą formą terapii, gdyż zmiana dokonuje się bez czynników zewnętrznych (leki, zioła, masaż etc.). Terapeuta nie jest też w stanie podać nam negatywnych, niekorzystnych dla nas sugestii. Wszystko pamiętamy i o wszystkim decydujemy.
Podczas sesji hipnozy metodą TRT wracamy do tego kim jesteśmy, jacy przyszliśmy na świat - stworzeni idealni przez naturę, bez negatywnych przekonań, traum, strachu itp.