Joanna Dziumienko


TRT™ Coach, dyplomowana psychoterapeutka i bioenergoterapeutka, certyfikowana hipnoterapeutka i trenerka oddechu. Absolwentka kursu nauczycielskiego Jogi Kundalini - Yoga Alliance RYS 200. Od lat praktykuje świadome życie. Postrzega świat jako dar i tak też go odczuwa.
Jej motto to ŻYCIE W LEKKOŚCI. Nie podąża oczywistą ścieżką, doświadcza, dotyka, odczuwa, smakuje, ogląda życie i cieszy się każdą chwilą. Praca z emocjami i poszerzaniem świadomości pozwala jej na ciągły rozwój. W tym podejściu wspiera się ścieżką Jogi Kundalini oraz technikami pracy z ciałem metodą Aleksandra Lowena, Tension & Trauma Release Exercises (TRE), oddechem BIOdynamicznym i różnymi technikami medytacji dynamicznych oraz ruchu spontanicznego. W swojej pracy łączy wiele metod, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej oraz wiele technik budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.


tel: 606 70 26 26

Izabella Łajewska


Certyfikowany Family Coach - Konstelacje rodzinne - energetyczna terapia systemowa rodzin. Absolwentka Bałtyckiego Instytutu Psychologii - psychologia alternatywna. Ukończyła szkolenia w zakresie Hipnozy Ericsonowskiej. Jej praca z ludźmi jest bardzo intuicyjna, prowadzenie warsztatu jest jak lepienie z gliny, każda kolejna chwila wynika z obecnej i w niej się rodzi. Inspiruje do szukania spełnienia w życiu, pełnego realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń.

tel: 606 134 061