oferta joanna


Sesja indywidualna - rozmowa

Sesja 1h - 100zł - kolejna rozpoczęta godzina 50zł 


Spotkanie z podświadomością - Hipnoza

Sesja 3h - 300zł - kolejna godzina 100zł - Opis na dole strony

Rozmowa z duszą - niehipnotyczna sesja regresywna

Sesja 3h - 300zł - Kolejna rozpoczęta godzina 100zł - Opis na dole strony

Sesja Metodą TRT

Sesja 3h - 300zł - Kolejna rozpoczęta godzina 100zł - Opis na górze

Sesje oddechu BIOdynamicznego

Sesja 2h - 200zł - Opis na dole strony

TRE-ningi Emocjonalne

Sesja 2h - 150zł - Opis na dole strony


Holistyczny Trening Terapeutyczny

30 dni treningu transformacyjnego - 850zł - Opis na górze

mail: joannadziumienko@gmail.com
tel: 606702626

" Nieważne, w jakim świecie żyjesz, ważne jaki świat żyje w Tobie."

Joanna Dziumienko

Spotkanie z podświadomością- hipnoza


Czym jest spotkanie z podświadomością?  To metoda psychoterapeutyczna oparta na wykorzystaniu transu i hipnozy. Ma ona bardzo szeroki wachlarz zastosowań: od leczenia zaburzeń psychicznych po kształtowanie pozytywnych cech osobowości.

Czym jest hipnoza? Hipnoza daje dostęp do tych zasobów ludzkiego umysłu, które są  ukryte w normalnym stanie świadomości. Daje nam dostęp do naszej podświadomości.

Czym jest podświadomość? Podświadomość to struktura w umyśle, w której przechowywane są te treści, których sobie nie uświadamiamy, do których nie mamy pełnego dostępu i których nie kontrolujemy. Treści te jednak przez cały czas wpływają na nasze zachowania, ponieważ podświadomość działa nierozerwalnie ze świadomością. Takimi treściami są przykre wspomnienia, przekazywane nam przekonania na temat świata i innych ludzi, ukryte kompleksy, wyparte emocje itp.:

Jak działa hipnoza ?  Hipnoza otwiera świat podświadomości. Terapeuta wraz z pacjentem mogą zajrzeć do tego świata i przy pomocy odpowiednich technik skutecznie go przekształcić. Podczas hipnozy terapeuta używa języka podświadomości, który opiera się na symbolach, obrazach, metaforach oraz pozytywnych afirmacjach, które maja na celu pobudzenie umysłu do dokonania zmiany. W hipnozie można też przywołać te wspomnienia, które mają znaczący wpływ na nasze teraźniejsze życie, po czym można ten wpływ osłabić lub wzmocnić. Tym samym zmienić postrzeganie własnej przeszłości, która przecież składa się z subiektywnie wybranych przez nas wycinków  naszego życia. Dzięki hipnozie wreszcie może dojść do bezpośredniej komunikacji między świadomością, a podświadomością, co jest bardzo ważne w procesie terapeutycznym.

Czy osoba zahipnotyzowana ma zachowaną świadomość?  Podczas seansów hipnotycznych świadomość jest w pełni zachowana. Osoba zahipnotyzowana wie gdzie się znajduje i co się z nią dzieje, a po wybudzeniu wszystko pamięta.

Jak wygląda sesja?  Standardowa sesja hipnoterapeutyczna trwa około 2 godziny. Na taką sesję składa się rozmowa, oraz hipnoza.

Należy określić problem, cel sesji, podać trochę informacji o sobie. Ważne jest, aby starać się nie zatajać ważnych informacji o sobie, szczególnie kiedy terapeuta o nie pyta, gdyż może to utrudnić i wydłużyć pracę.

Ile spotkań wystarczy aby rozwiązać problem?  Jest to sprawa bardzo indywidualna. W niektórych przypadkach efekty widoczne są już po jednej do trzech sesji. Czasem jednak wymagana jest dłuższa praca terapeutyczna skupiająca się na relacjach z osobami ważnymi, pracą nad dzieciństwem, przekonaniami.


Rozmowa z Duszą – Niehipnotyczna sesja regresywnaCelem tej praktyki jest odkrywanie swojej duchowej sfery. I tylko ten cel przyświeca mi zawsze w posługiwaniu się narzędziem, jakim jest niehipnotyczna sesja regresu. Inne, równie istotne cele, to uzyskanie odpowiedzi na główne pytania stawiane nam przez naturę: „Skąd przychodzę?”, „Dokąd zmierzam?”, „W którym miejscu mojej drogi obecnie się znajduję”?

Takie spotkania są rzeczywiste i dla wielu stanowią dowód na istnienie świata ducha, którego do tej pory mogli się zapierać. Często też w tym momencie, gdy tworzymy nowe, wzniosłe wizje, podłączamy się do swojej duchowej sfery, tej ponadczasowej części siebie, czyli Duszy.


Pierwszy etap to poznanie Przewodnika Duchowego, a on z kolei pomoże otworzyć nas na naszą Duszę.

Na każdym etapie i na każdym kroku musimy mieć świadomość, że tylko czyste i szlachetne intencje mogą przynieść oczekiwany postęp. Warto pamiętać, że tego rodzaju doświadczenia udostępniane nam są przez Wyższą Jaźń, przez Duchowych Nauczycieli i Opiekunów, zatem należy potraktować je z szacunkiem i pokorą, a mogą przekroczyć nasze najśmielsze oczekiwania.

Podróż poza tu i teraz daje bezcenną wiedzę na temat pierwotnych przyczyn dzisiejszych problemów. Ta wiedza zmienia postrzeganie sytuacji, w której znajdujemy się obecnie i jest użyteczna do rozwiązywania kwestii ważnych dla nas dziś.

TRZY ETAPY SPOTKANIA
I – rozmowa i układanie pytań
II – sesja regresywna – głęboka relaksacja
III – omówienie sesji

W terapii regresyjnej powracasz do nieprzepracowanych doświadczeń z przeszłości, gdzie leżą przyczyny, problemów lub przekonań, które przeszkadzają lub blokują cię TERAZ. Czasami nie jesteś nawet świadomy tych doświadczeń lub ich nie pamiętasz. Ale można je odnaleźć w podświadomości. Terapia regresyjna pomaga przeżyć te doświadczenia ponownie w taki sposób, aby można było złagodzić/usunąć blokady.

Poddając się regresji możesz wydobywać z pamięci różne wydarzenia, stopniowo cofać się do przeszłości. W ten sposób razem poszukujemy wydarzenia, które mogło zaważyć na twoim życiu: prowadzić do przeżywanych aktualnie problemów, sprawiać, że podejmujesz określone decyzje. Pamięć o tym wydarzeniu często tkwi w podświadomości.

Terapia regresyjna , która prowadzi poprzez okres prenatalny do poprzednich wcieleń, nazywa się terapią reinkarnacyjną. Niektóre doświadczenia z tak zwanych "przeszłych żyć" są tak intensywne, że wciąż są namacalne i splecione w twoim obecnym życiu. Ta wiedza ma wyjaśnić trudności, których doświadczasz obecnie i konflikty wewnętrzne, z którymi się zmagasz. Dzięki terapii reinkarnacyjnej możesz nieprzepracowane doświadczenia z wtedy ponownie przepracować, aby problemy, które teraz z nimi się wiążą, mogły zniknąć.

Niekiedy bywa tak, że regresja do minionych wcieleń odkładana jest na dalszy plan, żeby na wstępie poukładać sobie relacje pomiędzy niższymi jaźniami – pomiędzy ciałem i umysłem, albo podświadomością i świadomą częścią swojego „ja”. Ta relacja jest ważna, kiedy z góry zakładamy, że praktyka z głęboką relaksacją ma służyć naszemu rozwojowi. 

oddech biodynamiczny


Praca z oddechem BIOdynamicznym to najbardziej niezwykła w swej prostocie i skuteczności technika transformująca życie na wielu poziomach. Z niezwykłą siłą, a zarazem łagodnością rozpuszczamy nagromadzone w nas napięcia, rozluźniamy ciało, uwalnia zapisane w ciele traumy.

To silna i głęboka sesja, podróż w głąb siebie, trwa około 1,5 godziny. Za pomocą głębokiego połączonego oddechu dotkniesz wyższego stanu świadomości. Podczas sesji dostarczasz organizmowi tlenu i energii do uwolnienia uwięzionych emocji, urazów i traum, które mogą wydostać się na powierzchnie oczyszczając ciało. Pozostawiając uczucie bycia bardziej pełnym i zintegrowanym. Podczas sesji doświadczysz całego spektrum odczuć i emocji dostępnych dla człowieka, jednocześnie rozszerzając Twoją zdolność do posiadania i wspierania swobodnego przepływu energii życiowej.

Ta praca pomaga przebić się przez wiele warstw zbroi ciała, uwalniając mentalny, emocjonalny oraz fizyczny opór, wspierając otwarcie przestrzeni serca. Pozwala to być coraz bardziej obecnym, świadomym i radosnym człowiekiem. Otwierasz się głębiej na akceptację samego siebie oraz innych, uwalniając się od chronicznych napięć w ciele, ograniczających wzorców oraz traum otwierasz się, aby cieszyć się życiem w całej okazałości i poczuć się dobrze we własnym ciele.

Będziesz pracować na leżąco, proszę wziąć ze sobą komfortowe ubranie, które nie będzie krępowało ruchów.

TRE-ning emocjonalny


Podczas sesji stwarzamy okazję, aby spotkać się ze swoim ciałem. Dać mu czas, uwagę i zrozumienie. Będziemy przyglądać się temu, co trudne i niechciane, co chcemy od siebie odsunąć, a co w różny sposób woła o uwagę i uznanie. Postaramy się zauważać porzucone części siebie, przyglądać się im i je integrować przywracając je do czucia. Dokładnie tyle, i aż tyle. Będziemy pracować z uważnością i w dogodnym dla siebie tempie. Będziemy zbliżać się do swoich emocji i uczuć w sposób bezpieczny i nieoceniający.

sesja jest dla Ciebie, jeśli chcesz:
– zbudować pełniejszy kontakt z własnym ciałem;
– lepiej radzić sobie ze stresem;
– uwolnić energię;
– usunąć napięcia z ciała;
– odzyskać radość i chęć do działania;
– dowiedzieć się więcej o sobie, od przewodnika, którym jest Twoje ciało.


Podczas sesji wspieram się technikami pracy z ciałem metoda Aleksandra Lowena, Tension & Trauma Release Exercises (TRE), oddechem BIOdynamicznym, łączę wiele metod oraz wykorzystuje różne formy ekspresji. Za pomocą specjalnych ćwiczeń, w ciele uruchamia się naturalna reakcja drżeń neurogenicznych, usuwająca napięcia – także zalegające od wielu lat. Stosowana regularnie działa na bardzo głębokim poziomie – harmonizuje się cały układ nerwowy, organizm wycisza się i odzyskuje naturalną równowagę. Z reguły nie dostrzegamy zadawnionych napięć w swoim ciele, nie znamy innych wzorców ruchu niż te zakorzenione w nas. Stare niepotrzebne nawyki sprawiają, że podświadomie wracamy do niekorzystnych wzorców.

Będziesz pracować między innymi na leżąco, proszę wziąć ze sobą komfortowe ubranie, które nie będzie krępowało ruchów.